راهنمای نصب افزونه AMP در وردپرس و همگام سازی با Yoast SEO

متن زیرنویس قسمت بیست و هشتم عصر آموزش سئوی وردپرس

برای این که وبسایت خویش رو برای AMP پیکربندی نمائید , تقریبا دستگاه لیزر کلیه امور بوسیله افزونه AMP انجام می شه . این پلاگین به صورت فعال ساخت شده دستگاه لیزر و توسط کسانی که در WordPress . com می‌باشند , محافظت می شه . از اونجایی که این مورد در وبسایت وردپرس هم سود می شه و با دستگاه لیزر دیگرافراد در جامعه وردپرس به اشتراک گذارده می شه , پلاگین خوبی است &# دستگاه لیزر تهران ای اتخاذ کردن , پس بهتره افزونه AMP رو نصب نمائید . به قسمت ادمین برید و بعد سری به بخش پلاگین ها بزنید . بر دستگاه لیزر روی گزینه اضافه کردن پلاگین نو کلیک نمائید عبارت AMP رو تایپ فرمائید . بر روی اون کلیک نمایید و نصب و فعال فرمائید .

اکنون این پلاگین کارهایی رو در خصوص پیوند های ما انجام می ده , تا بتونه AMP رو برای تمامی صفحه های ایجاد کنه . به این ترتیب ما بایستی صرفا سری به بخش تنظیمات »» لینک و پیوند یکتا بزنیم . دستگاه لیزر در این کاغذ روی ذخیره کلیک نمایید .

اجازه بدید به وبسایت بریم و ببینیم در نسخه AMP وب سایت چه ظاهری داره . شما می تونید AMP را بر روی هر آدرسی اعمال کنید تا مشاهده کنید نسخه اون چه ظاهری داره .

میبینید که‌این ورژن بی آلایش و و مینیمالیستی از همان ورقه دستگاه لیزر است . متاسفانه دستگاه لیزر برای بریدن اون markup پلاگین هیچ استایل و دستگاه لیزر سبکی طولانی تر نکرده به همین خاطر مجبوریم استایل و سبک دهی رو دوباره انجام بدیم .


در برخی از نقاط پلاگین هوشمندانه اینکارو انجام می آبادی ولی هم اکنون می بایست اون رو به طور دستی انجام بدیم . پس دوباره به نصیب ادمین میریم و آنگاه نصیب اکران و در نهایت بخش AMP .

نمی تونیم فعالیت زیادی درین بخش انجام بدیم , می‌تونیم بر روی پباده سازی کلیک کنیم و رنگ هدر رو تغییر‌و تحول دهیم من رنگ صورتی رو تعیین می کنم . این یکی‌از رنگ های مارک ماست . رنگ متن رو سفید تعیین میکنیم هم اکنون روی گزینه ذخیره و Publish کلیک می‌کنیم . خوب شد , حالا سایتی داریم که برای گوشی پر سرعت خیس لود می شه .

AMP پروژه ای است که با گاز پیش می‌ره و روشی که آنالیتیکس و دستگاه لیزر در داخل این پروژه رئیس می‌شه به طور مداوم در هم اکنون تغییره برای تطبیق وضعیت با خواص در حالا تغییر‌و تحول این حوزه کمپانی یوست افزونه جدیدی با اسم Glue for Yoast SEO ساخت کرده . در دنیای وردپرس این یک پلاگین قابلیتی می باشد و اون ها با‌گاز قابلیتی را توسعه میدن تا شرایط پایدار بشه . آن گاه این پروژه با پروژه والد ترکیب می شه . در‌حالتی که بدونیم در زمان دو یا این که چند سال بعد از آن این پلاگین با افزونه یوست مخلوط شده شگفت زده نخواهیم شد و شما به‌این افزونه Glue نیازی نخواهید داشت . اما اکنون به هر دوی اون ها نیاز دارید . به این ترتیب من به تارنما خودم بر می گردم به نصیب افزونه ها و آن‌گاه اضافه کردن پلاگین تازه رمز می زنم آنگاه در نوار کاوش عبارت Yoast AMP glue رو تایپ می کنم . خوب دستگاه لیزر افزونه رو پیدا کردیم بر روی عبارت نصب کلیک کنید و بعد از نصب اون رو فعال فرمایید .